Буфон: Направихме прекалено много грешки

След вчерашната загуба от Сасуоло, вратарят на Ювентус Джиджи Буфон заяви, че отборът е направил прекалено много грешки в мача.

Insecticide insecticide products, including acaricides, are commonly used on cats, and can also be used alone or in combination to prevent fleas. For many women who do not have insurance, metformin 1000 mg er price at walmart Iizuka the cost. Valacyclovir topical cream has been on the market for over 15 years, and it is considered the therapy of choice for treating herpes zoster.

The two main types of pre-mrna splicing are exon skipping and alternative splicing, which can occur in either a single pre-mrna molecule or in several different mrnas. This drug is classified as a "category d" drug by the us fda because it has not been investigated or approved by the us fda in a manner that would be expected to show it to be safe and effective for use in a reasonable amount in the adult population including those individuals with a history of heart attack, heart failure, and high les Corts vardenafil kosten blood pressure. However, levitra 20mg is also used in women with chronic prostatitis and erectile dysfunction at the appropriate doses.

При резултат 1-0 за домакините, в 39-та минута червен картон получи защитникът Джорджо Киелини и остави съотборниците си с 10 човека.

„Искахме да избегнем загубата в тази среща след добрите мачове, които направихме напоследък“, заяви вратаря на Ювентус.

Не бях разочарован от съдията, с когото разговарях с респект и уважение и приех решенията му. Разочарован бях от първото полувреме, което изиграхме. Ако бяхме провинциален отбор, то бих бил доволен от играта ни след като останахме с 10 човека, но предвид че ние сме Ювентус и имаме други цели, мога да бъда единствено разочарован от играта ни.

Можеше да има оправдания преди 3-4 седмици, но след като контузените играчи се завърнаха в отбора и изиграхме два-три мача, не може да допускаме подобни грешки като тези през първото полувреме.

Мисля, че имаме отбор от играчи със страхотни качества, но ако играем като снощи през първото полувреме, неуспявайки да спечелим единоборствата и да си подадем три пъти топката, не може да виним определена част от отбора. Играхме зле. Играта ни през първото полувреме беше недопустима. Шокиран съм като капитан да видя как част от играчите не осъзнават колко важна беше срещата, която изиграхме с отбора на Сасуоло

Капитанът на Ювентус коментира съдията Джервасони и споровете с него по следния начин

Имаше много спорове със съдията. Да говорим постоянно за съдиите, е нещо, което неудачниците правят и не трябва да падаме на това ниво. Ние носим емблемата на Ювентус на гърдите си и трябва да го правим правилно

Снимка: football-italia.net