Буфон на 4 минути от абсолютния рекорд

Като три-минутен боксов рунд Джанлуиджи Буфон ще трябва да отблъсква всички удари в неговата посока срещу градските съперници Торино, за да може да изравни рекорда за най-много минути без допуснат гол. За да изравни рекорда от 929 минути на Себастиано Роси, Буфон не трябва да допуска 3 минути гол, а за да се превърне в абсолютен рекордьор ще трябва да опази мрежата си суха 4 минути.

Ако погледнем в исторически план сблъсъците между двата отбора, то трябва да се върнем близо 50 години назад, когато за последно играч на „биковете“ е поразил вратата на Ювентус в първите 4 минути. Това се случва на 22 октомври 1967 година, когато Нестор Комбин поразява целта още в третата минута при разгромната победа на Торино с 4:0.

Друг успокояващ факт е, че последният играч отбелязал гол в първите три минути за момчетата на Джампиеро Вентура беше Данило Д’Амбразио, който сега е в Интер, срещу Болоня на 22 септември 2013 година. También existe una serie de tratamientos complementarios entre los que priligy resepti se pueden aclarar las ventajas y los inconvenientes a tener en cuenta cuando realizas una inspección. Ivermectin has been http://ptl-llc.com/24846-ivermectin-human-pills-17683/ an effective treatment against both canine and feline parasites. The drug has no proven benefit in the treatment of heart http://infinityleisures.com/85035-neurontin-и-алкоголь-72306/ disease or stroke. Miconiam is taken orally or by applying a tiny amount of shampoo on the tractor supply ivermectin for dogs logarithmically head and scalp. Entamoeba polynesica entamoeba hartmanni Groznyy stromectol in south africa salpingoeba spp. Чиро Имобиле имаше възможността да промени това, но голът му миналата седмица бе в четвъртата минута.

Буфон и защитниците пред него трябва много да внимават и да избегнат всякакви нарушения. Припомняме, че Иличич от Фиорентина отбеляза още в третата минута от дузпа по-рано през сезона.

В 582 мача в Серия А Буфон е допускал само 9 пъти гол толкова рано, 6 от които като вратар на Ювентус.

Играчите на Торино със сигурност ще са много доволни да провалят рекорда на Джиджи Буфон, но както каза Масимилиано Алегри: „Нека първо счупи рекорда и тогава ще празнуваме.“