Групата на Ювентус за мача с Интер

Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри обяви групата на „бианконерите“ за мача с Интер.

1. Буфон
3. Киелини
4. Бенатия
5. Пянич
6. Кедира
7. Куадрадо
9. Игуаин
11. Ернанес
12. Алекс Сандро
15. Бардзали
17. Манджукич
18. Лемина
19. Бонучи
20. Пяца
21. Дибала
22. Асамоа
23. Дани Алвеш
24. Ругани
25. Нето
26. Лихтщайнер
32. Аудеро
33. Евра

Снимка: www.juventus.com

Коментари