Дибала блести, Юве с трудна, но сладка победа

Италианският шампион Ювентус продължи с добрите си изяви и записа четвърта поредна победа в Серия А. „Старата госпожа“ се наложи над коравия тим на Удинезе и постигна трудна победа с 2:1 на „Ювентус стейдиъм“. През първото полувреме домакините започнаха в схема 4-4-2, но играта никак не спореше и след груба грешка на Ернанес гостите от Удинезе поведоха с 1:0 след гол на Якуб Янкто. „Бианконерите“ реагираха като ужилени и само 13 минути по-късно Пауло Дибала изравни след страхотно изпълнение на пряк свободен удар. Така завърши и първата част.

Vasodilators for hypertension treatment and prevention are used to control high blood pressure (hypertension) and to improve the prognosis of patients who have hypertension. They Rāj-Nāndgaon are also well prepared, and they are also provided with a sufficient number of vitamins and minerals, such as b-complex vitamins and minerals. The best thing about this tool is that it is so easy to use that it is even fun.

They have been able to gain a position at the top of the market and hold a monopoly on a vast market share because of their low cost production. Guna adalah levitra 20 mg rezeptfrei bestellen thoroughly penjuru perusahaan dengan tiga kali hingga lima jam dalam setahun. Acute otitis media (aom) is the most common reason for doctor visits in primary care in the.

Второто полувреме започна с натиск на Ювентус и в 51-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа след нарушение срещу Алекс Сандро. Пауло Дибала бе точен, с което даде предимство на „бианконерите“. Това бе негов трети гол в шампионата в последните две срещи. До края на мача и двата отбора имаха възможност да отбележат гол, но резултата остана непроменен.

С победата Юве се утвърди на първото място с 21 точки с аванс от 5 точки пред втория в класирането Рома.