Де Шилио: „Допуснахме грешка, че се прибрахме толкова дълбоко“

Матия Де Шилио

Де Шилио сподели: „Що се касае до защитата им, те ти предоставят възможности за гол, но в атака са отлични“

Матиа Де Шилио говори пред журналисти след първия осминафинален двубой с Тотнъм в Шампионската лига. „Бианконерите“ пропиляха ранната си преднина от 2:0 и допуснаха да се стигне до крайния резултат 2:2.

Допуснахме грешка, че се прибрахме толкова дълбоко в собствената половина. Знаехме, че това ще е тежък мач – Тотнъм са много добър отбор. Що се касае до защитата им, те ти предоставят възможности за гол, но в атака са отлични.

През първото полувреме стояхме зад линията на топката, стремяхме се да им попречим да разиграват в халфовата линия, но по този начин ние бяхме прекалено назад в нашата половина, за да можем да организираме ефективни контраатаки. Беше необходимо да стоим по-компактно. Също така прекалено често губихме притежанието на топката. Знаем, че ще е трудно на „Уембли“, но трябва да започнем мача по начина, по който играхме през първите десет минути тази вечер.