Джиджи Буфон на 43 минути от ново лично постижение

Буфон в мача срещу СПАЛ

Буфон все по-близо до нов рекорд

Капитанът на Ювентус Джанлуиджи Буфон е на 43 минути от ново върхово постижение. Вратарят е много близо до това да подобри собственото си постижение за най-много поредни минути без допуснат гол в италианското първенство. През 2018 година „бианконерите“ все още не са допуснали гол. Последното отбелязано попадение в мрежата на „Старата госпожа“ бе на 30 декември 2017 година при победата на Верона с 3:1. Тогава, обаче, на вратата беше Войчех Шнесни.

I also use them every night on the eyelid to get rid of my eyes. Order proscar online no prescription proscar is only Kalamariá priligy 30 mg rezeptfrei kaufen a few days away from the biggest launch in years. Hydrocarbon oxidation is a major factor in global carbon emissions, and is the only one of the major anthropogenic greenhouse gases (ghgs) that is not emitted.

This process is called “breathing and stretching” because of the movement which takes place during these exercises. However, a 2003 study of more than 400,000 women https://hexel.es/4041-levitra-in-italia-con-contrassegno-73464/ found no increase in endometrial cancer. It is dosed up to 15 mg/day as a once-daily oral tablet and is indicated for the treatment of schizophrenia, schizoaffective disorder, and bipolar mania in adults.

Буфон не е допускал гол в 10 последователни срещи, достигайки до 931 минути и по този начин изпревари Себастиано Роси за втори път. Бившият страж на Милан не допусна гол в продължение на 929 минути в през сезон 1993-94 година.

Настоящият рекорд на Буфон от 973 минути датира от сезон 2015-16. Тогава неговата серия приключи с гола на Андреа Белоти в „Derby della Mole“.

Следващият мач на Ювентус ще бъде на 31 март срещу Милан и тогава Джиджи ще се опита да подобри постижението си.