Групата на Ювентус за мача с Реал Мадрид

Групата на Ювентус за мача с Реал Мадрид

Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри обяви групата „бианконерите“ за мача с Реал Мадрид.

1. Буфон
2. Де Шилио
3. Киелини
6. Кедира
7. Куадрадо
8. Маркизио
9. Игуаин
10. Дибала
11. Дъглас Коща
12. Алекс Сандро
14. Матюиди
15. Бардзали
16. Пинсолио
17. Манджукич
22. Асамоа
23. Шчесни
24. Ругани
26. Лихтащайнер
27. Стураро
30. Бентанкур

Снимка: www.juventus.com

Коментари