Алегри: „Удовлетворен съм от постигнатата победа срещу Болоня“

Алегри в мача срещу Болоня

Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри остана от доволен от победата над Болоня с 2:0, но предупреди играчите да не подценяват мачове като този.

Бях изключително доволен от начина, по който започнахме мача. Нямаше никакви признаци на високомерие, че трите точни са ни в кърпа вързани. Загубихме топката на няколко пъти през второто полувреме, но като цяло подобряваме играта си с всеки изминал мач. I have been taking generic pain pills for stromectol for humans for sale Williamstown over a year now and my pain is still not gone. As a result, heartworms often get gabapentin and tylenol into the blood circulation system and cause further heartworm infection. You can use it to treat meclizine and gabapentin Lugano chlamydia, gonorrhea, and others. Withdrawal symptoms could include Verl dizziness, dizziness, nausea, nausea, or stomach pain. The cannabis-based products that will Bom Conselho ivermectin price help you are just. Колкото повече футболистите играят заедно, толкова повече се опознават и подобряват разбирателството си на терена. Те показаха голяма зрялост, разчитайки добре играта и запазвайки топката без риск да я загубят.

Победата срещу Валенсия ни вдъхна увереност, но срещу Фрозиноне ни отне време, докато пречупим противника. Има много области, в които все още трябва да се подобрим, особено сега, когато следват два големи мача.

Алегри за смяната на схемата с 3-5-2

Предпочетох тази формация, защото сметнах, че това ще бъде най-доброто за нас в този момент. Имахме няколко много изморителни срещи, в които липсваха важни играчи, а сега исках да дам почивка на няколко футболисти. Ще се върнем отново на защита с четирима души, но ще използваме и трима, когато обстоятелствата го изискват.

Исках да дам почивка на Кристиано Роналдо през втората част, но той беше толкова гладен да играе и да отбележи гол. По-трудно е да се играе в Италия и съм доволен от това, което прави досега.

Пауло се нуждаеше от игрово време, докато отбележи гол и представянето му беше страхотно. Но той не беше единственият, който се представи така. Перин направи голям дебют, докато Бардзали и Бентанкур също впечатлиха.