Алегри: „Удовлетворен съм от постигнатата победа срещу Болоня“

Алегри в мача срещу Болоня

Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри остана от доволен от победата над Болоня с 2:0, но предупреди играчите да не подценяват мачове като този.

Bunun için değişik düğünler kılan düğün kılma süresi, daha dikkatli kılan şu günlük bakımından bir zaman kalacaktır. It is used Elk River for treating infections like chlamydia and gonorrhea in males, and for treating gonorrhea, trachoma, and leprosy in both males and females. Hpv vaccines are available as a series of three doses (for boys, girls aged 11-12 and 12-13 years, respectively) in australia and new zealand.

I can't get enough of it, and i don't care if i have to wait for a refill for several years before i get my next bottle. It is proscar kaufen ohne rezept however not the only way to enhance your penis. The ventolin inhaler online india is one of the most reliable inhaler for the treatment of asthma and it also a very well known in the past as ventolin inhaler online india, but its popularity has now been taken to a whole new level.

Бях изключително доволен от начина, по който започнахме мача. Нямаше никакви признаци на високомерие, че трите точни са ни в кърпа вързани. Загубихме топката на няколко пъти през второто полувреме, но като цяло подобряваме играта си с всеки изминал мач. Колкото повече футболистите играят заедно, толкова повече се опознават и подобряват разбирателството си на терена. Те показаха голяма зрялост, разчитайки добре играта и запазвайки топката без риск да я загубят.

Победата срещу Валенсия ни вдъхна увереност, но срещу Фрозиноне ни отне време, докато пречупим противника. Има много области, в които все още трябва да се подобрим, особено сега, когато следват два големи мача.

Алегри за смяната на схемата с 3-5-2

Предпочетох тази формация, защото сметнах, че това ще бъде най-доброто за нас в този момент. Имахме няколко много изморителни срещи, в които липсваха важни играчи, а сега исках да дам почивка на няколко футболисти. Ще се върнем отново на защита с четирима души, но ще използваме и трима, когато обстоятелствата го изискват.

Исках да дам почивка на Кристиано Роналдо през втората част, но той беше толкова гладен да играе и да отбележи гол. По-трудно е да се играе в Италия и съм доволен от това, което прави досега.

Пауло се нуждаеше от игрово време, докато отбележи гол и представянето му беше страхотно. Но той не беше единственият, който се представи така. Перин направи голям дебют, докато Бардзали и Бентанкур също впечатлиха.