Меди Бенатия: „Трябва да играем с пълна мотивация във всеки мач“

Защитникът на Ювентус Меди Бенатия изигра пълни 90 минути при победата над Йънг Бойс с 3:0 в мач от Шампионската лига. Ето какво заяви след двубоя:

Винаги е приятно, когато не допуснеш гол. Въпреки че е много трудно турнир от ранга на Шампионската лига, особено когато се изправиш срещу физически силен състав. Йънг Бойс дойдоха тук с надеждата да диктуват темпото на игра, но ние отбелязахме ранен гол и направихме мача по-лесен за нас.
Показахме уважение и респект към съперника и се борихме със зъби и нокти, за да не допуснем гол.
Кой може да ни спре? Само ние самите, особено ако падне формата ни. Ние притежаваме дори по-силен състав от миналата година, но не трябва да се заблуждаваме, че всеки мач ще бъде лесен. Ако искаме да стигнем до края трябва да играем с пълна мотивация, започвайки от мача в Удине срещу Удинезе. Трябва да постигнем още една победа преди почивката за международни мачове.