Игуаин: „Отборно представяне, което се оказа тест за нашата зрялост“

Ювентус изстрада много трудна и ценна победа при гостуването си на Аталанта. Домакините доминираха през по-голямата част от мача и водеха с 1:0 до 74-та минута. Тогава след щастлив рикошет Игуаин изравни, а осем минути по-късно нов негов гол изведе „бианконерите“ напред. В края на редовното време неговият партньор в атаката Пауло Дибала довърши мача с трети гол. Ето какво заяви Игуаин след края на мача.

Знаехме, че мача ще е изключително сложен, защото Аталанта са много силни домакини. Това е много негостоприемен стадион за игра и победата е фундаментална в нашия път към титлата. Това беше представяне на целия отбор, а не на отделни индивидуалности, което се оказа тест за нашата зрялост. Пауло и аз сме много щастливи за победата и за отбелязаните от нас голове, но целият отбор даде много, особено момчетата в защита. Сега ще си починем, възстановим и концентрираме върху Шампионската лига.