Каляри – Ювентус

0

Каляри

2

Ювентус

2 април, 2019 | 22:00
Stadio Sant'Elia

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
2 април, 2019 22:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Sant'Elia
Via Amerigo Vespucci, 09126 Cagliari, Italy