Фиорентина – Ювентус

Фиорентина

Ювентус

  • 1 декември, 2018
  • 19:00
  • Stadio Artemio Franchi

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
1 декември, 2018 19:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Artemio Franchi
Viale Manfredo Fanti, 4, 50137 Firenze, Italy