Дженоа – Ювентус

Дженоа

Ювентус

  • 17 март, 2019
  • 13:30
  • Stadio Luigi Ferraris

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
17 март, 2019 13:30 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Luigi Ferraris
Via Giovanni de Prà, 16139 Genova, Italy