Дженоа – Ювентус

Дженоа

Ювентус

  • 22 март, 2020
  • 16:00
  • Stadio Luigi Ferraris

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
22 март, 2020 16:00 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio Luigi Ferraris
Via Giovanni de Prà, 16139 Genova, Italy