Интер – Ювентус

Интер

Ювентус

  • 27 април, 2019
  • 21:30
  • Stadio Giuseppe Meazza

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
27 април, 2019 21:30 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Giuseppe Meazza
Via dei Piccolomini, 2, 20151 Milano, Italy