Интер – Ювентус

1

Интер

2

Ювентус

6 октомври, 2019 | 21:45
Stadio Giuseppe Meazza

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
6 октомври, 2019 21:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio Giuseppe Meazza
Via dei Piccolomini, 2, 20151 Milano, Italy