Ювентус – Аталанта

2

Ювентус

2

Аталанта

11 юли, 2020 | 22:45
Allianz Stadium

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
11 юли, 2020 22:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy