Ювентус – Фиорентина

Ювентус

Фиорентина

20 април, 2019 | 19:00
Allianz Stadium

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
20 април, 2019 19:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy