Ювентус – Дженоа

1

Ювентус

1

Дженоа

20 октомври, 2018 | 19:00
Allianz Stadium

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
20 октомври, 2018 19:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy