Ювентус – Дженоа

2

Ювентус

1

Дженоа

30 октомври, 2019 | 22:00
Allianz Stadium

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
30 октомври, 2019 22:00 Серия A 2019/20

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy