Ювентус – Интер

1

Ювентус

0

Интер

7 декември, 2018 | 21:30
Allianz Stadium

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
7 декември, 2018 21:30 Серия A 2018/19

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy