Ювентус – Лацио

Ювентус

Лацио

  • 26 април, 2020
  • 16:00
  • Allianz Stadium

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
26 април, 2020 16:00 Серия A 2019/20

Местоположение

Allianz Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy