Ювентус – Торино

Ювентус

Торино

  • 4 април, 2020
  • 21:45
  • Juventus Stadium

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
4 април, 2020 21:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Juventus Stadium
Corso Gaetano Scirea, 50, 10151 Torino TO, Italy