Лацио – Ювентус

Лацио

Ювентус

  • 27 януари, 2019
  • 16:00
  • Stadio Olimpico

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
27 януари, 2019 16:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Olimpico
Viale dello Stadio Olimpico, 00135 Roma, Italy