Милан – Ювентус

Милан

Ювентус

  • 7 юли, 2020
  • 22:45
  • Stadio Giuseppe Meazza

Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
7 юли, 2020 22:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio Giuseppe Meazza
Via dei Piccolomini, 2, 20151 Milano, Italy