Наполи – Ювентус

2

Наполи

1

Ювентус

26 януари, 2020 | 21:45
Stadio San Paolo

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
26 януари, 2020 21:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio San Paolo
Via Luigi Tansillo, 25, 80125 Napoli, Italy