СПАЛ – Ювентус

2

СПАЛ

1

Ювентус

13 април, 2019 | 16:00
Stadio Paolo Mazza

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
13 април, 2019 16:00 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Paolo Mazza
Corso Piave, 28, 44121 Ferrara FE, Italy