СПАЛ – Ювентус

1

СПАЛ

2

Ювентус

22 февруари, 2020 | 19:00
Stadio Paolo Mazza

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
22 февруари, 2020 19:00 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio Paolo Mazza
Corso Piave, 28, 44121 Ferrara FE, Italy