Торино – Ювентус

0

Торино

1

Ювентус

15 декември, 2018 | 21:30
Stadio Olimpico di Torino

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
15 декември, 2018 21:30 Серия A 2018/19

Местоположение

Stadio Olimpico di Torino
Via Filadelfia, 96/b, 10134 Torino, Italy