Торино – Ювентус

0

Торино

1

Ювентус

2 ноември, 2019 | 21:45
Stadio Olimpico di Torino

Кратък Преглед

Коментари

Подробности

Дата Време League Сезон
2 ноември, 2019 21:45 Серия A 2019/20

Местоположение

Stadio Olimpico di Torino
Via Filadelfia, 96/b, 10134 Torino, Italy