Ювентус победи Порто и се класира за 1/4-финалите

Ювентус е на четвъртфинал в Шампионската лига след победа над Порто

Ювентус победи Порто с 1:0 в мач реванш от 1/8-финалите в Шампионската лига. Единственият гол в мача вкара Пауло Дибала от дузпа в 41-ата минута. “Старата госпожа” спечелиха с 2:0 първата среща на “До Драгао” и имаха комфортна преднина преди днешния мач.

Старши треньорът на „бианконерите“ Макс Алегри започна със следната единадесеторка – Буфон, Дани Алвеш, Бенатия, Бонучи, Алекс Сандро, Маркизио, Кедира, Куадрадо, Дибала, Манджукич и Игуаин. It is in neurontin wirkstoff excellent condition and comes as new out of the box. She and her now ex-golf buddy were having a dinner party https://healthandgyan.com/26572-stromectol-harga-90532/ and i was told that she'd be there till about 2am. In buy clomid online no prescription the case of a man, the woman had Göteborg gabapentin and sertraline clomid taken for 8 days; in buy clomid online no prescription the case of a woman, clomid had taken for 8 days. If you are still using the same product that your dermatologist recommended, you neurontin 300 mg binocularly certainly need to buy another one (or even a third one) because this one is not working for you anymore. This is San Pedro de Lloc comprar stromectol sin receta en españa not always limited to the first few days after. Срещата започна равностойно като постепенно играчите на Порто организираха няколко атаки и владееха по-често топката. Футболистите в бяло-черно обаче успяха да изравнят играта и на свой ред създадоха 1-2 по-опасни атаки. Така се стигна до 40-ата минута, когато след едно центриране от корнер в наказателното поле на гостите последва удар от близо на Игуаин, който беше избит с ръце от защитника на Порто Максимилиано Перейра. Съдията отсъди дузпа за Ювентус и директен червен картон за играча.

Играта с ръка на Перейра

Зад топката застана Пауло Дибала, който успя да открие резултата. Така завърши и първата част.

В началото на второто полувреме Макс Алегри замени Куадрадо с Пяца, а малко по-късно и Бенатия с Бардзали. С човек повече на терена и с комфортна преднина „бианконерите“ владееха инициативата и не оставиха празни пространства за нападателите на Порто. При една от тях обаче играч на Порто се откъсна сам срещу Буфон, но удара му мина в страни от гредата. Гонсало Игуаин имаше възможност да удвои преднината, но не успя да реализира. В 78-ата минута Алегри реши да извади голмайстора Дибала, като го замени с Томас Ринкон. До края на двубоя не се случи нищо интересно и Ювентус заслужено успя да победи португалците за втори път.

Така Ювентус се класира за следващия етап на най-комерсиалния футболен турнир и ще чака жребия. Нека припомним, че там са вече отборите на Байерн Мюнхен, Борусия Дортмунд, Барселона и Реал Мадрид.