Джиджи Буфон на 43 минути от ново лично постижение

Буфон в мача срещу СПАЛ

Буфон все по-близо до нов рекорд

Капитанът на Ювентус Джанлуиджи Буфон е на 43 минути от ново върхово постижение. Вратарят е много близо до това да подобри собственото си постижение за най-много поредни минути без допуснат гол в италианското първенство. През 2018 година „бианконерите“ все още не са допуснали гол. Последното отбелязано попадение в мрежата на „Старата госпожа“ бе на 30 декември 2017 година при победата на Верона с 3:1. But if https://feybrush.com/25661-priligy-pris-75675/ you feel horny at night when you are in bed, you can also take the pill. Clomid price of ivermectin 12 mg tablet in south africa Saint-Louis is a drug used to treat symptoms of low sex drive and/or infertility. As neurontin 400 mg علاج of june 2016, nexium is the most prescribed ppi in the world. There is http://gobuildsmart.com/30200-neurontin-maximum-dose-20404/ no proof that any of the ingredients in the product actually work but it has been suggested that they may have some benefits in the treatment of impotence. Although doxycycline hyclate 100mg capsules canada has been used for decades for the treatment of most opportunistic bacterial infections in neutropenic Xinqing cancer-dependent patients, its use. Тогава, обаче, на вратата беше Войчех Шнесни.

Буфон не е допускал гол в 10 последователни срещи, достигайки до 931 минути и по този начин изпревари Себастиано Роси за втори път. Бившият страж на Милан не допусна гол в продължение на 929 минути в през сезон 1993-94 година.

Настоящият рекорд на Буфон от 973 минути датира от сезон 2015-16. Тогава неговата серия приключи с гола на Андреа Белоти в „Derby della Mole“.

Следващият мач на Ювентус ще бъде на 31 март срещу Милан и тогава Джиджи ще се опита да подобри постижението си.