Роналдо: „Вярвахме в успеха и търсихме победата до самия край“

Ювентус спечели по драматичен начин мача си срещу Дженоа с 2:1. Добавеното време на срещата започна при резултат 1:1 като в него Кристиано Роналдо отбеляза гол. Радостта му беше обаче кратка след като попадението беше отменено поради засада с помощта на ВАР. В последната минута на добавеното време обаче той успя да спечели дузпа за „бианконерите“. Самият Кристиано се нагърби с изпълнението на наказателния удар като след безпощаден шут в долния ляв ъгъл Ювентус се поздрави с крайната победа. Ето какво заяви нападателя след срещата.

Щастлив съм, че спечелихме труден мач срещу много добре организиран отбор. Вярвахме в успеха и търсихме победата до самия край. Създадохме много възможности за гол, искахме да спечелим и с всяка изминала минута напрежението се покачваше. Знаехме, че вчера бяхме изместени от лидерската позиция и това ни даде допълнителен стимул. Щастлив, че завоювахме три заслужени точки.